MUZIKA VILNIUI
Pinigų ir prekių grąžinimo ir keitimo politika

Pinigų ir prekių grąžinimo ir keitimo politika

Bendroji dalis

Mūsų taikomas pinigų, sumokėtų už fizines prekes, ir pačių fizinių prekių grąžinamo / keitimo terminas – 30 dienų nuo prekių įsigijimo. Praėjus šiam laikui prekės nėra grąžinamos, keičiamos, pinigai, sumokėti už prekes, negrąžinami.

Norėdami pakeisti ar grąžinti prekę, įsigyta prekė turi būti nenaudota, pakuotė nepažeista, jos būklė turi būti tokia, kokia ji buvo įsigyjant.

Negrąžinamos ir kitomis nekeičiamos šios prekės:

  • dovanų kuponai;
  • virtualūs produktai;
  • žurnalai, brošiūros, kiti spausdinti leidiniai ir knygos, jeigu jos akivaizdžiai buvo skaitytos;
  • CD, DVD, vinilinės ploštelės, jeigu buvo praplėštas jų įpakavimas ir jos neturi akivaizdžių defektų;
  • bilietai į renginius, jeigu renginiai nebuvo atšaukti ar perkelti į kitą datą.

Norėdami susigrąžinti pinigus, grąžinti prekę ar ją pakeisti kita, turite susisiekti su puslapį administruojančia viešąja įstaiga „Meno genas” el. paštu: info@menogenas.lt, nurodyti užsakymo numerį, apršyti problemą.

Grąžinimai

Susisiekus su administratoriumi ir gavus patvirtinimą, kad galite grąžinti prekę arba ją pakeisti kita, jas išsiųskite suderintu būdu ir rekvizitais atgal pardavėjui. Kai tik gausime grąžinamą / keičiamą prekę, su jumis susisieksime el. paštu ir patvirtinsime, kad gavome siųstą(-as) prekę(-es). Taip pat per 5 d.d. pranešime galutinį sprendimą dėl pinigų grąžinimo arba prekės pakeitimo kita. Patvirtinus pinigų rąžinimą, jis bus inicijuotas ir įvykdytas per 5 d.d. į prekės įsigijimo metu naudotą banko kortelę arba sąskaitą.

Jeigu iškilo nesklandumų dėl pinigų / prekių grąžinimo / keitimo visada kreipkitės el. paštu: info@menogenas.lt.

Prekių pakeitimai

Keičiame prekes kitomis tik tokiu atveju, jeigu jos yra su defektais, pažeistos. Nordėdami pakeisti prekę kita, vadovaukitės pinigų grąžinimo skyrelyje nurodytais veiksmais.

Grąžinamų prekių siuntimas

Už grąžinamų / keičiamų prekių siuntimą esate atsakingi patys. Siuntimo-pristatymo išlaidos nėra grąžinamos.

Atsižvelgiant į pristtymo vietą, laikas per kurį jus pasieks keičiama prekė, gali skirtis, tačiau galite apytiksliai vadovautis bendrais prekių pristatymo terminais.

Reikia pagalbos?

Visais pinigų grąžinimo, priekių grąžinimo / keitimo klausimais galite susisiekti el. paštu: info@menogenas.lt.