H. Goebbels ir T. Hosokawa kūrinių instaliacijų peržiūros
H. Goebbels ir T. Hosokawa kūrinių instaliacijų peržiūros

H. Goebbels ir T. Hosokawa kūrinių instaliacijų peržiūros

Kviečiame į specialias Heiner Goebbels bei Toshio Hosokawa kūrinių, skirtų Vilniaus 700 m. jubiliejui ir sukurtų išskirtinėms miesto erdvėms – Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčiai bei Vilniaus universitetui, instaliacijų peržiūras prieš baigiantis sezonui ir instaliacijas laikinai uždarant šaltuoju laikotarpiu.

Spalio 18 d., trečiadienį, 16:00–18:30 val. kviečiame į vokiečių kompozitoriaus bei režisieriaus Heiner Goebbels instaliacijos „The Comforter“ specialiąją peržiūrą. Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčiai sukurtas kūrinys buvo pristatytas gegužės 10–14 dienomis ir liko kaip menininko kultūrinis palikimas miestui.

Renginys nemokamas, peržiūros seansai vyks kas pusvalandį – 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00 ir 18:30 val. Nemokamą bilietą įsigykite ČIA.

Spalio 19 d., ketvirtadienį, 18:00 val. laukiame japonų kompozitoriaus Toshio Hosokawa kūrinio „Invisible Angels“ garsinės instaliacijos perklausoje Šv. Jonų bažnyčios varpinėje. Vilniaus universitetui sukurtas ir skirtas kūrinys, gegužės 6-ąją gyvai suskambėjęs Šv. Jonų bažnyčioje, buvo įkurdintas bažnyčios varpinėje. Renginio metu ne tik galėsite išgirsti kūrinį, bet ir susipažinti su varpine bei užkilti į bokštą.

Renginys mokamas, apmokėjimas vietoje (muziejaus kasoje), būtina išankstinė registracija ČIA

Abiejų renginių metu „Muzika Vilniui“ vadovas, kompozitorius Matas Drukteinis plačiau papasakos apie kūrinius bei kompozitorius.